Zajęcia muzyczne – ukulele i gitara
15 września 2020
Zajęcia Fitness Boronów
16 września 2020

Razem bez barier

„Razem bez barier” to debata o potrzebach osób z niepełnosprawnością. Na spotkanie zapraszamy mieszkańców, którym bliski jest ta tematyka.

26 września w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Woźnikach o godzinie 12.00 porozmawiamy m.in. o sposobach na przełamywanie stereotypów oraz barier architektonicznych i społecznych. Zaproszeni goście przybliżą najważniejsze zagadnienia prawne dotyczące osób niepełnosprawnych, opowiedzą też o swoim życiu, zainteresowaniach i realizacji pasji. Swoimi spostrzeżeniami będzie można podzielić się także z radnymi naszej gminy.

– Podczas debaty chcemy pokazać wszystkim jej uczestnikom, że z powodu ograniczeń wynikających np. z niepełnosprawności nie trzeba rezygnować z aktywności. Liczę na to, że po tym spotkaniu będziemy bogatsi o nową wiedzę i pomysły, które pozwolą nam opracować konkretne rozwiązania pomocne w wielu sytuacjach życiowych. Zapraszam do aktywnego udziału w debacie. Przyjdźcie, zabierzcie głos, poznajcie opinie innych – mówi zastępca burmistrza Woźnik Beata Bacior.


Z powodu ograniczonej liczby miejsc, spełnienia aktualnych wymagań sanitarno-epidemiologicznych związanych z epidemią COVID-19 prosimy o potwierdzenie obecności do 24 września na adres email: promocja@wozniki.pl lub telefonicznie 34 366 99 29.

Spotkanie organizuje Urząd Miejski w Woźnikach.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content