32. Finał WOŚP w Filii MGOK w Psarach
30 stycznia 2024
Bernadeta Kowalska “Być kobietą” – koncert z okazji Dnia Kobiet
2 marca 2024

Ferie zimowe 2024

Podczas ferii zimowych 2024 w MGOK w Woźnikach odbył się szereg zajęć i warsztatów dla dzieci. Oprócz zajęć cyklicznych organizowanych zgodnie z harmonogramem, pojawiło się kilka nowych propozycji.

6 lutego 2024 r. w MGOK w Woźnikach odbyły się warsztaty kreatywno-kosmetyczne pn. “Ziołowe mydełka”. Dzieci własnoręcznie wykonały pachnące mydełka i zapakowały je na prezent dla najbliższych.

Prowadzenie warsztatów: Izabela Kot (Pracownia Kotydoroboty)

7 lutego 2024 r. w pracowni plastycznej MGOK w Woźnikach przeprowadzone zostały zajęcia pn. “Plastyczny miszmasz”. Podczas zajęć dzieci wykonały mozaiki z papieru.

8 lutego 2024 r. w MGOK w Woźnikach odbyły się warsztaty plastyczne pn. “Walentynkowa piniata”. Dzieci wykazały się ogromną kreatywnością i zaangażowaniem. Podczas zajęć powstały przepiękne piniaty, które można otworzyć i umieścić w nich drobny upominek dla bliskiej osoby na Walentynki i nie tylko.

Prowadzenie warsztatów: Izabela Kot (Pracownia Kotydoroboty)

9 lutego 2024 r. w MGOK w Woźnikach odbyły się warsztaty plastyczne pn. “Maski karnawałowe”. Każda maska była inna i niepowtarzalna.

10 lutego 2024 r. na zakończenie ferii zimowych zorganizowano w MGOK w Woźnikach bal przebierańców dla dzieci. Instruktorzy MGOK przygotowali stanowiska do malowania twarzy, wykonania brokatowych tatuaży oraz z watą cukrową.

Prowadzenie imprezy: Joanna Osadnik.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content