Święto Niepodległości 11 Listopad
3 listopada 2015
I Woźnicki Bieg Uliczny
15 listopada 2015

Informacja odnośnie I Woźnickiego Biegu Ulicznego

Uprzejmie informujemy mieszkańców Woźnik, iż dnia 15 listopada 2015 r. (niedziela) odbędzie się I Woźnicki Bieg Uliczny. Tego dnia w godz. 13:00 – 15:00 będą występowały utrudnienia w ruchu ulicznym w centrum miasta (Rynek), a także na ulicach: Ks. Kiebla, Chopina, Tarnogórskiej, Solarni, Harcerskiej, Kościuszki, Lompy, Rolniczej i Krzyżowej.
Prosimy wszystkich mieszkańców o zachowanie w tym dniu szczególnej ostrożności. W biegu będą brały udział osoby dorosłe, młodzież i dzieci. Zadbajmy wspólnie o ich bezpieczeństwo i rozważnie zaplanujmy niedzielne wyjazdy.
Prosimy również o stosowanie się do poleceń strażaków, którzy będą zabezpieczać trasę biegu.
Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kibicowania zawodnikom podczas biegu.

Organizatorzy

TRASA BIEGU:
Zaczynamy obok MGOK od strony ulicy Ks. Kiebla. Zbiegamy w dół i następnie ulicą Chopina docieramy na Rynek, mijamy Urząd Miasta, następnie ul. Tarnogórską i dalej ulicą Solarnią aż do jej końca. Wracamy Tarnogórską na Rynek. Dalej: Chopina, Ks. Kiebla, Lompy aż do Harcerskiej i Kościuszki. Wbiegamy w Rolniczą i ponownie w Harcerską, skręcamy w Kopernika i przez Krzyżową okrążamy MGOK, gdzie na ul. Ks. Kiebla kończymy lub pokonujemy trasę jeszcze raz.

trasa biegu

TRASA BIEGU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY:
Dzieci i młodzież pokonują trasę o długości ok. 1 km. Start wspólny o godzinie 13:00. Młodzi zawodnicy zbiegają w dół ulicą Ks. Kiebla. Następnie biegną ulicami: Lompy, Kopernika, Krzyżową i Ks. Kiebla do MGOK.

trasa biegu - dzieci

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content