Koncert Galowy 25 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Henryka Hampla
21 października 2014

Koncert dla dzieci

Siostry_Wajs_i_stonoga

Dawno, dawno temu na świat przyszła kolorowa Stonoga

Miała dokładnie sto nóg i była tak kolorowa, jak tęcza! Bardzo chciała mieć wesołych przyjaciół, ale zauważyła, że wszyscy wokół niej chodzą bardzo smutni i zamyśleni..Stonoga długo się zastanawiała, jak to zmienić

i w końcu wpadła na pewien pomysł..

Dziś Stonoga tańczy, śpiewa i gra,

a każdy kto z nią przebywa, dobry humor ma!!!

Dynamiczny, przebojowy i pełen pozytywnej energii koncert dla dzieci w wykonaniu dwóch szalonychSióstr WAJS i zespołu tanecznego STONOGA. Autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Ponad godzina dobrej zabawy, tańca, śpiewu i interaktywnej rozrywki.

Dwie siostry Agnieszka i Patrycja zaśpiewają autorskie piosenki, w których dzieci będą miały okazję zmierzyć się z różnymi zagadkami, nauczyć się wesołych melodii i przenieść do świata zakręconej Stonogi. To muzyczne niezapomniane widowisko pełne figli, psotów i uśmiechu. Zespół taneczny STONOGA zachęci do wspólnej zabawy i wciągnie do wspólnego tańca zarówno najmłodszych, jak i ich opiekunów.

***

Dodatkową opcją koncertową jest udział w widowisku grupy rozśpiewanych maluchów, które zachęcą do wspólnej zabawy. Dzieci towarzyszą Siostrom WAJS podczas całego koncertu i wspólnie wykonują piosenki, które każdy maluch powinien znać! Dzieci zaśpiewają dzieciom i wywołają uśmiech na twarzy każdego dorosłego.

 

18 października 2014 o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert “Dzieci – dzieciom” – “Gospodarze – gościom”, Sala Widowiskowa MGOK Woźniki, Wstęp wolny

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content