Koncert Galowy 25 Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Henryka Hampla
21 października 2014
Wyniki konkursu fotograficznego “Gmina Woźniki w obiektywie – JESIEŃ”
28 listopada 2014

Koncert Jubileuszowy 25. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Henryka Hampla „Spotkajmy się w piosence”

18 października 2014 roku odbył się na Sali Widowiskowej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Woźnikach Koncert Jubileuszowy 25. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej im. Henryka Hampla „Spotkajmy się w piosence”. Zebranych gości przywitała Dyrektor MGOK w Woźnikach Jadwiga Fabiańczyk. Przemówienia wygłosili Burmistrz Miasta i Gminy Woźniki Alojzy Cichowski i Burmistrz Miasta Lublińca Edward Maniura. Otrzymali oni od Dyrektora MGOK podziękowania za wieloletnie wsparcie organizowanych w MGOK Woźnikach wydarzeń  kulturalnych. Specjalne podziękowanie otrzymała również animatorka kultury Gabriela Mankiewicz.

Po czym nastąpiła część artystyczna. Na scenie pojawiły się siostry Agnieszka i Patrycja Wajs oraz zespół taneczny STONOGA. Artystki zaśpiewały autorskie piosenki, w których dzieci miały okazję zmierzyć się z różnymi zagadkami, nauczyć się wesołych melodii i przenieść do świata zakręconej STONOGI. Było to muzyczne widowisko pełne figli, psotów i uśmiechu.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content