Turniej szachowy o „Puchar Burmistrza Woźnik” 2019
5 lipca 2019
Uruchamiamy sprzedaż biletów on-line
20 lipca 2019

Konkurs filmowy „Video, ergo sum – Widzę, więc jestem”

Konkurs jest organizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie w trzech obszarach twórczości związanej z filmem: realizacji filmu,  tworzenia plakatu filmowego oraz pisania recenzji filmowej.
Zgłoszenia przyjmowane są do 31 października.

FILM


Celem konkursu jest zainspirowanie do tworzenia” filmowych portretów własnych”,  oraz pokazanie różnorodności postrzegania rzeczywistości. Konkurs ma być zachętą do tworzenia filmowych ekspresji za pomocą prostych i powszechnie dostępnych środków/narzędzi takich jak: telefon komórkowy, aparat fotograficzny z funkcją nagrywania, tablet, kamera.

RECENZJA

Przedmiotem części konkursowej na recenzję jest napisanie  krótkiej ( do 1800 znaków ze spacjami) recenzji filmowej do wybranego dzieła z zestawu filmów ogłoszonych przez Organizatora i przesłanie podpisanej recenzji drogą elektroniczną na adres: film@rok.czestochowa.pl.

PLAKAT FILMOWY

Celem części plastycznej jest wyłonienie najciekawszych plakatów filmowych, przygotowanych do wybranych filmów z zestawu tytułów ogłoszonych przez Organizatora. Plakaty powinny być wykonane w dowolnych technikach plastycznych i graficznych, w formacie A2 oraz przesłane w wydrukowanej formie.

DO POBRANIA:

Regulamin

Wykaz tytułów

Karta zgłoszenia – uczestnik małoletni

Karta zgłoszenia – uczestnik pełnoletni

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content