Zespół “Girlanda” w Lubecku i Świerklańcu
3 czerwca 2016
Kawa za książkę
7 czerwca 2016

Piknik Rodzinny z jubileuszem LGD „Brynica to nie granica”

W sobotę 28 maja 2016 r. na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Woźnikach odbył się Piknik Rodzinny połączony z 10-leciem istnienia i działalności Lokalnej Grupy Działania „Brynica to nie Granica”.
Imprezę rozpoczęły występy dzieci z przedszkola im. Wesołe Krasnoludki w Woźnikach oraz członków grupy tanecznej „Złotka” z MDK w Kaletach. Następnie na scenie odbyły się występy członków Lokalnej Grupy Działania. Przed publicznością zaprezentował się m.in. chór „Jutrzenka” z Gminy Świerklaniec, zespół wokalny „Sonitus” z Gminy Siewierz, zespół wokalny „Od… do…” z Gminy Psary, kapela regionalna
z Mierzęcic, a także solistki i najmłodsza grupa taneczna z MGOK w Woźnikach. Gwiazdą wieczoru był zespół Śląskie Trio Piotra Szefera. Zespół znany m.in. z anteny TVS zagrał swoje największe przeboje, ale w programie nie zabrakło również konkursów i śląskiego humoru. W trakcie imprezy czynne były stanowiska gastronomiczne, wesołe miasteczko dla dzieci, kule wodne i wiele innych atrakcji, w tym pokazy modeli samolotów grupy RC Modellers z MGOK w Woźnikach.

no images were found

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content