I Plenerowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MGOK w Woźnikach
30 czerwca 2022
Plenerowy Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Woźnik
9 sierpnia 2022

Profilaktyczny Festyn Rodzinny – zdjęcia

2 lipca 2022 r. na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Woźnikach odbył się “Profilaktyczny Festyn Rodzinny. Bez spiny. Bierz tylko witaminy”. Uczestnicy imprezy mogli zobaczyć występy sekcji tanecznej MGOK, skorzystać z darmowych dmuchańców, waty cukrowej czy zagrać w plenerowego „chińczyka”. Od godziny 17:00 najmłodszych zabawiał zespół „Centrum Uśmiechu” z inspektorem Ogórkiem na czele.

Natomiast od godziny 16:00 w sali widowiskowej rozegrany został I Plenerowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora MGOK w Woźnikach. W turnieju udział wzięło 16 zawodników. Miejsce pierwsze i puchar dyrektora zdobył Paweł Mośny z Woźnik, miejsce drugie zajął Kamil Mośny z Woźnik, a na miejscu trzecim uplasował się instruktor szachowy MGOK w Woźnikach Pan Marek Rupik. Nagrody zawodnikom wręczyła Dyrektor MGOK w Woźnikach Pani Jadwiga Fabiańczyk.

Wieczorem, przy akompaniamencie pani Nutki, wszyscy uczestnicy festynu oraz szachiści zostali zaproszeni do ogniska.

Festyn zrealizowano w ramach działań Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na terenie Gminy Woźniki.

Zdjęcia: Tobiasz Janus

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content