Zmiana godzin pracy Galerii “De-Ka”
21 września 2021
VIII Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny dla uczniów Szkół Podstawowych „BARWY JESIENI NA JURZE”
24 września 2021

PROGRAM PROFILAKTYKI ZINTEGROWANEJ ARCHIPELAG SKARBÓW

Program Archipelag Skarbów® to dwa dni warsztatów, w których rozmawiamy z młodzieżą o sprawach ważnych dla nastolatka. Dorastanie, szczęście, przyjaźń i miłość. Program wspiera młodzież w poznawaniu i akceptacji siebie, wzmacnia kompetencje w zakresie asertywności oraz zachęca do pozytywnego spojrzenia na istotne obszary z punktu widzenia psychologii rozwojowej.

Program będzie realizowany w dniach 23 – 24 września 2021 r. na terenie MGOK w Woźnikach w godzinach 9.00 – 12.30 dla uczniów klas 8 szkół podstawowych Miasta i Gminy Woźniki przez trenerów fundacji YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego.

23 września 2021 r. o godzinie 18.00 w sali widowiskowej MGOK w Woźnikach odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów biorących udział w programie. Spotkanie dotyczy tego, jak w pozytywny sposób towarzyszyć nastolatkom w ich drodze dorastania.

Serdecznie zapraszamy.


Fundacja YAQ projekt – Pracownia Rozwoju Społecznego jest licencjonowanym partnerem Instytutu Profilaktyki Zintegrowanej, który jest właścicielem praw autorskich rekomendowanego programu profilaktyki zintegrowanej Archipelag Skarbów®. 
Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content