Wyróżnienia dla modelarzy z MGOK
25 października 2017
III Woźnicki Bieg Uliczny
26 października 2017

Recital Adrianny Noszczyk “Bal u Posejdona”

Kiedy: 11 listopad 2017 r. (sobota), godz. 18.00

Gdzie: Sala widowiskowa MGOK w Woźnikach, ul. Górna 5

Wstęp: wolny

Zapraszamy serdecznie na recital „Bal u Posejdona” w wykonaniu Adrianny Noszczyk z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego.

 

Recital Adrianny Noszczyk “Bal u Posejdona” to prezentacja najpiękniejszych piosenek z repertuaru Anny German w nowej filmowo-kameralnej aranżacji utworów takich jak “Księżyc i róże”, “Bal u Posejdona”, “Tańczące Eurydyki” i inne. Koncert składa się również z autorskich utworów skomponowanych specjalnie dla Adrianny, różnorodnych stylistycznie.
Recital z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego, w skład którego wchodzą znakomici muzycy, pracujący z licznymi międzynarodowymi i polskimi artystami estradowymi: 
– fortepian – Wojciech Sanocki – pianista, kompozytor, aranżer- absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej o specjalności kompozycja-aranżacja. Jego utwory ukazały się m.in. na płytach: Pejzaż, Niebo w dobrym humorze – nagrania z Jackiem Wójcickim i Ewą Urygą, Brel przy współpracy z Wojciechem Młynarskim. Jest również kompozytorem muzyki filmowej. Współpracował ze studiem produkcji filmowej „Akson Studio” w Warszawie przy serialach m.in. Twarzą w twarz, Czas honoru, Blondynka. Twórca muzyki teatralnej w przedstawieniach: Zagraj to jeszcze raz Sam, Raskolnikow, reż.M. Gaj, Matka Courage, reż. K. Deszcz, Różowe małżeństwo, reż. K. Deszcz, Balladyna, reż. J. Głybin, Niech żyje bal, reż. C. Domagała.
– gitara – Stanisław Sroka, – absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, występował m.in. z wykonawcami i zespołami jak: Golec uOrkiestra, Stanisław Soyka, Ewa Uryga, Patsy Gamble, Agnieszka Fatyga, Roksana Vikaluk, Janusz Hryniewicz, Grzegorz Kapołka, Dariusz Ziółek.
– kontrabas – Piotr Górka, – kontrabasista, absolwent Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, obecnie wykładowca w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Śląskiego. Współpracuje z wybitnymi osobowościami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Elżbietą Adamiak, Lorą Szafran, Grażyną Łobaszewską, Andrzejem Poniedzielskim, Jerzym Filarem oraz z wieloma znanymi zespołami, m.in.: “Siostry Matkowskie”, “Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet”, “Naked Mind”.
– perkusja – Arek Skolik, – perkusista, kompozytor jazzowy i aranżer, został obdarzony tytułem „najlepszego perkusisty roku” przez miesięcznik „Gitara Bas i Bębny”.Od wielu lat zajmuje czołowe miejsca w ankiecie pisma JAZZ FORUM jako perkusista jazzowy. Należy do grona muzyków, którzy nie gonią za nowatorstwem, a raczej wpisują się swoją energią i temperamentem w tradycję jazzową. Arek Skolik współpracował grając koncerty i nagrywając płyty z takimi artystami jak m.in.: Nigel Kennedy, John Zorn, Lee Konitz, Steve Logan, Ronnie Cuber, Nina Stiller, Leszek Możdżer, Urszula Dudziak, Michał Urbaniak, Zbigniew Namysłowski, Jan Ptaszyn Wróblewski, Jacek Niedziela, Wojciech Niedziela, Tymon Tymański, Stanisław Soyka, Ziut Gralak.
– trąbka – Tomasz Soswa – trębacz Opery Śląskiej w Bytomiu. Członek Orkiestry Muzyki Nowej w Katowicach, z którą dokonał wielu nagrań i występował na festiwalach i koncertach w kraju i zagranicą. Współpracował z wieloma orkiestrami, takimi jak: NOSPR, AUKSO, Polska Orkiestra Radiowa w Warszawie, Polska Filharmonia Kameralna w Sopocie, Filharmonia Łódzka, Filharmonia Wrocławska, Filharmonia Opolska, Filharmonia Zabrzańska, Śląska Orkiestra Kameralna, Raciborska Orkiestra Kameralna, Opera Krakowska, Camerata Impuls. Współpracuje z Teatrem Rozrywki w Chorzowie i Gliwickim Teatrem Muzycznym.

Podziel się:

2 Komentarze

  1. Mariola pisze:

    Gorąco polecam!

  2. Ela pisze:

    To był rewelacyjny Bal!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content