XXV Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Papierowy świat”
5 października 2021
Konkurs na ciasto dyniowe MGOK Woźniki
12 października 2021

Regionalny Festiwal Piosenki Żołnierskiej i Marszowej 2021

Gminny Ośrodek Kultury w Kłomnicach, Gmina Kłomnice i Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie serdecznie zapraszają do udziału w Regionalnym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej i Marszowej RÓWNY KROK.

Festiwal realizowany jest w formie dwuetapowej i kilku kategoriach wiekowych. Zgłoszenia przyjmowane będą online od dnia – 4.10.2021r. do 24.10.2021r. Warunkiem udziału w Festiwalu jest przesłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego, w formie skanu bądź zdjęcia, znajdującego się na stronie www.gokklomnice.pl oraz wysłanie filmu z nagraniem swojego utworu w postaci linku do nagrania umieszczonego w serwisie YouTube na adres e-mailowy pawel@gokklomnice.pl do dnia 24.10.2021 r.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii wystąpią podczas Finału na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Kłomnicach, który zaplanowano na 5.11.2021r. Lista finalistów zostanie opublikowana na stronie www.gokklomnice.pl do dnia 29.10.2021 r.

Każdy uczestnik może przesłać jedną piosenkę w swojej kategorii wiekowej, a czas prezentacji nie może przekraczać 4 minut. Utwór muzyczny wykonany musi być w języku polskim, z akompaniamentem własnym lub z podkładem muzycznym. Ocenie podlegać będzie dobór repertuaru, umiejętności wokalne, interpretacja utworu, ruch sceniczny, strój i charakteryzacja, oddanie klimatu piosenki.

DO POBRANIA:

Regulamin (.docx)

Karta zgłoszenia (.docx)

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content