Turniej Dożynkowy
29 sierpnia 2015
ZESPÓŁ TANECZNY ESCAPE – Plan zajęć
29 sierpnia 2015

Szachowy mecz drużynowy juniorów MGOK OSP Woźniki – MDK Kalety

Dnia 15 sierpnia 2015 r. o godz. 10:00 na Rynku w Woźnikach odbył się szachowy mecz drużynowy juniorów MGOK OSP Woźniki – MDK Kalety. Mecz przeprowadzono w ramach mającego  w tym dniu miejsce „XI Festiwalu Rozmaitości i Sztuki Wszelakiej”.

Zawody przeprowadzono systemem 9 rundowym. Rozegrano 4 rundy po 10 min na zawodnika (szachy szybkie) i 5 rund po 5 min na drużynę (szachy parami). Drużyny wystąpiły w następujących składach. W składzie Woźnik zagrali: Magdalena Jantos, Paweł Mośny, Kamil Mośny, Szymon Czapla, Maciej Najder. Drużynę z Kalet reprezentowali: Mateusz Płonka, Aleksy Walczak, Mateusz Wrodarczyk, Kacper Wrodarczyk i Kacper Kryś.

Mecz był wyrównany. Po 9 rundach obie drużyny miały tyle samo punktów i konieczna była dogrywka. W dogrywce zagrało czterech zawodników. Ze strony Woźnik wystąpili Magdalena Jantos i Paweł Mośny a ze strony Kalet Mateusz Płonka i Aleksy Walczak. Tym razem padło rozstrzygnięcie. Wygrały Woźniki a decydującą o losach spotkania była partia Magdalena Jantos – Mateusz Płonka wygrana przez zawodniczkę z Woźnik. Ostatecznie zwyciężyła drużyna z Woźnik wynikiem rundowym 5,5 do 4,5 punktów. W klasyfikacji małych punktów Woźniki uzyskały – 14,5 pkt. a Kalety – 13,5 pkt. Podsumowując rozegrany mecz należy go ocenić jako wyrównany. O końcowym wyniku zadecydowała dogrywka.

no images were found

 

                                                                                                                      Marek Rupik

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content