IV Lubszecka Noc Ceramiczna
14 czerwca 2019
Plan IV Twórczych Spotkań Artystycznych 9-15 sierpnia 2019
19 czerwca 2019

WOŹNICKIE BIEGAN1E PO AUTOBANIE

“Autobana”, czyli autostrada A1 do Pyrzowic i dalej w stronę aglomeracji śląskiej, to droga, na którą od dawna czekają mieszkańcy Gminy Woźniki. Otwarcie trasy komunikacyjnej nastąpi już niebawem, a przed nim – niepowtarzalna okazja, aby pasy nowo wybudowanej A1 przemierzyć biegiem lub na rowerze!

22 czerwca (sobota) zapraszamy na Woźnickie biegAn1e po autobanie, czyli imprezę sportowo-rekreacyjną organizowaną przez Gminę pod patronatem Generalnego Dyrektora Dróg Krajowych i Autostrad.

W ramach imprezy odbędzie się bieg z pomiarem czasu na dystansach 10 km, 5 km i 500 m (dla dzieci) oraz rekreacyjny Rajd Rowerowy na odcinku Woźniki – Pyrzowice – Woźniki (24 km). Zapisy zarówno na bieg, jak i rajd, przyjmowane są na stronie: https://dostartu.pl/biegan1e-po-autobanie-v3494.pl.html  do dnia 21 czerwca br.

Liczba miejsc  jest ograniczona. W biegu na 5 i 10 km oraz rajdzie może wystartować maksymalnie po 250 uczestników, a w biegu na 500 m – setka dzieci.

Warto się pośpieszyć, bo taka okazja w tym miejscu się już nie powtórzy! Zapisy internetowe prowadzone będą do 21 czerwca, jeśli zostaną wolne miejsca, osoby chętne będą mogły dopisać się do listy w Biurze Zawodów, w dniu startu od godz. 15:00-17:00. Biuro i miasteczko imprezy zlokalizowane będą na terenie Miejsca Obsługi Podróżnych (MOP) przy autostradzie w Woźnikach (za kościółkiemm św. Walentego)

Każdy zawodnik otrzyma pakiet startowy, a biegacze dodatkowo numer startowy z chipem. Wszyscy, którzy dotrą na metę, zostaną udekorowani medalem ceramicznym, a laureaci dostaną również puchary.

Po Biegu wszyscy uczestnicy zostaną zaproszeni na teren Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury (ul. Górna), gdzie odbędzie się impreza towarzysząca: festiwal ognia i gliny, czyli IV Lubszecka Noc Ceramiczna po raz pierwszy gościnnie w Woźnikach. Więcej informacji już wkrótce na naszej stronie internetowej i w wydarzeniu FB “Woźnickie biegAn1e po autobanie”.

Regulamin biegu “Woźnickie biegAn1e po autobanie”

Regulamin imprezy “Woźnicki rajd rowerowy”

Organizatorem przedsięwzięcia jest Gmina Woźniki we współpracy z katowickim oddziałem GDDKiA oraz STRABAG Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Partnerami imprezy są MGOK Woźniki i MLKS Woźniki. Pytania w sprawie biegu można kierować do Referatu Promocji, Kultury i Organizacji Pozarządowych  Urzędu Miejskiego w Woźnikach, tel. 34 3669929, e-mail: promocja@wozniki.pl

no images were found

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content