Inspektor ochrony danych osobowych
25 maja 2018
Zapraszamy na Festiwal Produktów Lokalnych!
1 czerwca 2018

Zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych w MGOK w Woźnikach zgodnie z RODO

Administratorem danych osobowych przekazywanych podczas kontaktu z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Woźnikach jest Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą ul. Górna 5, 42-289 Woźniki. Inspektorem ochrony danych w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w  Woźnikach jest Pani Karolina Żylak, e-mail: inspektor@mgokwozniki.com, tel. 34/ 357 30 37.

Dane osobowe przetwarzane są w celach związanych z działalnością statutową Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Woźnikach wynikają z przepisów prawa na podstawie art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Europy (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie  swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).

Posiadają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a  także prawo do przenoszenia  danych oraz prawo wniesienia skargi do organów nadrzędnych. Dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany oraz w formie papierowej. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zadań statutowych. Dane osobowe przechowywane będą przez okres zgodny z obowiązującymi przepisami prawa.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content